OD Members who have represented English Schools in Orienteering

Jessica Halliday World Schools, England Junior Girls Select team Marinha Grande, Portugal 2002
Nadine Wright World Schools, England Junior Girls Select team Marinha Grande, Portugal 2002
Daniel Halliday World Schools, England Senior Boys Select team Marinha Grande, Portugal 2002
       
Joanna Halliday World Schools, England Junior Girls Select team Butgenbach, Belgium 2004
Jessica Halliday World Schools, England Senior Girls Select team Butgenbach, Belgium 2004
       
Harriet Batten World Schools, England Junior Girls Select team Pezinok, Slovakia 2006
Joanna Halliday World Schools, England Senior Girls Select team Pezinok, Slovakia 2006
Matthew Halliday World Schools, England Junior Boys Select team Pezinok, Slovakia 2006
       
Harriet Batten World Schools, England Senior Girls Select team Edinburgh, Scotland 2008
Sophie Kirk World Schools, England Senior Girls Select team Edinburgh, Scotland 2008
Matthew Halliday World Schools, England Senior Boys Select team Edinburgh, Scotland 2008
       
Harriet Batten World Schools, King Henry VIII Senior Girls School team Madrid, Spain 2009
Emma Kettley World Schools, King Henry VIII Senior Girls School team Madrid, Spain 2009
Sophie Kirk World Schools, King Henry VIII Senior Girls School team Madrid, Spain 2009
Philippa Rawbone World Schools, King Henry VIII Senior Girls School team Madrid, Spain 2009
Joanna Read World Schools, King Henry VIII Senior Girls School team Madrid, Spain 2009
Matthew Elkington World Schools, England Junior Boys Select team Madrid, Spain 2009
       
Tamsin Alcock World Schools, Kenilworth Junior Girls School team Trentino, Italy 2011
Elizabeth Davies World Schools, Kenilworth Junior Girls School team Trentino, Italy 2011
Julie Emmerson World Schools, Kenilworth Junior Girls School team Trentino, Italy 2011
Rachel Emmerson World Schools, Kenilworth Junior Girls School team Trentino, Italy 2011
Francesca Slade World Schools, Kenilworth Junior Girls School team Trentino, Italy 2011
Hamish Rogers World Schools, England Junior Boys Select team Trentino, Italy 2011
       
Rhiannon Cope World Schools, King Henry VIII Senior Girls School team Monte Gordo, Portugal 2013
Rachel Johnson World Schools, King Henry VIII Senior Girls School team Monte Gordo, Portugal 2013
Aimee Morse World Schools, King Henry VIII Senior Girls School team Monte Gordo, Portugal 2013
Rajani Murthy World Schools, King Henry VIII Senior Girls School team Monte Gordo, Portugal 2013
Zoe Nicolson World Schools, King Henry VIII Senior Girls School team Monte Gordo, Portugal 2013
Heather Rogers World Schools, England Junior Girls Select team Monte Gordo, Portugal 2013
Julie Emmerson World Schools, England Senior Girls Select team Monte Gordo, Portugal 2013
Harrison McCartney World Schools, England Junior Boys Select team Monte Gordo, Portugal 2013
Hamish Rogers World Schools, England Senior Boys Select team Monte Gordo, Portugal 2013
       
Nathan Chapple World Schools, Kenilworth Junior Boys School team Palermo, Sicily 2017
Oliver Flippance World Schools, Kenilworth Junior Boys School team Palermo, Sicily 2017
Felix Lunn World Schools, Kenilworth Junior Boys School team Palermo, Sicily 2017
Oliver Lunn World Schools, Kenilworth Junior Boys School team Palermo, Sicily 2017
Cameron Williams-Stein World Schools, Kenilworth Junior Boys School team Palermo, Sicily 2017
       
Florence Lunn World Schools, England Junior Girls Select team Otepaa, Estonia 2019
Tabitha Lunn World Schools, England Junior Girls Select team Otepaa, Estonia 2019